листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани, АД Оранжерии - Хамзали Ви доставува неревидиран,неконсолидаран Биланс на успех за период од 01.01.2022 до 30.09.2022 .

Со почит


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 17.10.2022 09:49:55
Документ БР.: DOC_12298-0/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.