листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Соопштение до акционери со право на дивиденда за 2021 година


СООПШТЕНИЕ до акционери со право на дивиденда за 2021 година.docx
Податоци за акционер резидент - физичко лице.docx
Податоци за акционер резидент - правно лице.docx

Објавено на: 18.10.2022 15:52:30
Документ БР.: DOC_10191-603/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации