листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


ЈАВЕН ПОВИК ЗА ВОНРЕДНО АКЦ.СОБРАНИЕ.doc

Објавено на: 19.10.2022 14:26:15
Документ БР.: DOC_10109-125/2022
Урнек: Јавен повик за собрание