листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за собрание на акционери


Предлог одлука на ОД за измена на СТАТУТ.doc

Објавено на: 19.10.2022 14:26:20
Документ БР.: DOC_13285-208/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери