Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01-30.09.2022год за АД Струмичко Поле с.Василево


9 Месечни известувања- AD Strumicko pole (1).xls

Објавено на: 20.10.2022 14:10:32
Документ БР.: DOC_12298-1/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.