Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2022 до 30,09,2022 год.


9 Месечно известувањеза 2022 год. од ГТЦ А.Д. Скопје.xlsx

Објавено на: 21.10.2022 14:14:02
Документ БР.: DOC_12298-6/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.