Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава 6 од Правилата за котација:

Прилепска пиварница Ад Прилеп го објавува деветмесечното известување за работењето во период 01.01.2022 до 30.09.2022 година.


BERZA 09m2022.xlsx

Објавено на: 25.10.2022 09:46:43
Документ БР.: DOC_12298-8/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.