листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до Берза 25,10,2022


Известување до Берза 25.10.2022.docx

Објавено на: 25.10.2022 15:08:35
Документ БР.: DOC_10191-610/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации