Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                       Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавувамњ следново

                                                      - Неревидиран биланс на успех 01.01 - 30.09.2022 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (2).xls

Објавено на: 26.10.2022 14:13:28
Документ БР.: DOC_12298-12/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.