листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје известува дека неревидираните (неконсолидирани) Биланс на успех, Биланс на состојба и Извештајот за паричниот тек за периодот 01.01 – 30.09.2022 година, како и Коментарот на неревидираниот (неконсолидиран)  Биланс на успех и Биланс на состојба ќе бидат објавени на СЕИ Нет на 27.10.2022 година после 15:00 часот.

Објавено на: 26.10.2022 14:18:28
Документ БР.: DOC_10191-615/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации