Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за периодот од 01.01.-30.09.2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Неревидиран,неконсолидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2022.xls

Објавено на: 27.10.2022 14:11:00
Документ БР.: DOC_12298-18/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.