Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2022


Триглав финансиски извештаи - 01.01-30.09.2022.xlsx

Објавено на: 27.10.2022 14:20:01
Документ БР.: DOC_12298-22/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.