листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски неконсолидирани неревидирани извештаи за период од 01 01 до 30 09 2022


Финансиски неконсолидирани неревидирани извештаи за период од 01 01 до 30 09 2022.xlsx

Објавено на: 27.10.2022 15:22:33
Документ БР.: DOC_12298-28/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.