Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2022 г. на Факом АД Скопје


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2022.xls

Објавено на: 27.10.2022 15:40:08
Документ БР.: DOC_12298-30/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.