листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје гo објавува Коментарот на неревидираниот (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба за периодот 01.01 – 30.09.2022 година.

 


Коментар на неревидиран (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2022.09.30.pdf

Објавено на: 27.10.2022 15:26:29
Документ БР.: DOC_10191-629/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации