Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 точка 2 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за 01.01.-30.09.2022 година:

 


nerevidirani finansiski izvestai Skopski pazar AD Skopje 30-09-2022.xlsx

Објавено на: 28.10.2022 09:45:53
Документ БР.: DOC_12298-39/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.