листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финасиски извештаи


11.Ревизорски Извештај за 2021.pdf

Објавено на: 28.10.2022 09:30:47
Документ БР.: DOC_12304-103/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи