листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2022


Банки - 3 и 9 - месечно известување-300922.xls

Објавено на: 28.10.2022 14:10:48
Документ БР.: DOC_12298-40/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.