листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварениот финансиски резултат на Универзална Инвестициона Банка АД Скопје за периодот 01.01.-30.9.2022 година


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01.-30.09.2022г..docx

Објавено на: 28.10.2022 14:11:48
Документ БР.: DOC_10191-639/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации