Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД Прилеп објавува неревидиран финансиски извештај


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-30.09.2022.xlsx

Објавено на: 28.10.2022 15:00:58
Документ БР.: DOC_12298-55/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.