Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01-30.09.2022 ЗА ВЕТЕКС АД


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 28.10.2022 14:15:58
Документ БР.: DOC_12298-43/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.