Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите за период 01.01.-30.09.2022 година


obrazlozenie 30.09.2022.docx

Објавено на: 28.10.2022 14:20:58
Документ БР.: DOC_10191-643/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации