Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период од 01.01.2022 до 30.09.2022 година


извештај берза 30.09.2022.xls

Објавено на: 28.10.2022 14:21:58
Документ БР.: DOC_12298-46/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.