Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran finansiski izvestaj 01.01-30.09.2022

 


биланс на успех 30.09.2022 година.xlsx

Објавено на: 28.10.2022 14:22:58
Документ БР.: DOC_12298-47/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.