листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаиза работењето во периодот од 01.01 до 30.09.2022год.


Биланс на успех 09.2022г.xlsx

Објавено на: 28.10.2022 14:29:57
Документ БР.: DOC_12298-53/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.