Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.9.2022 година.


ЦКБ АД Скопје - неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2022 до 30.09.2022 год.xls

Објавено на: 28.10.2022 14:28:57
Документ БР.: DOC_12298-52/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.