листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатот од работењето во периодот од 01.01 до 30.09.2022год.


образложение 30.09.22.pdf

Објавено на: 28.10.2022 14:30:57
Документ БР.: DOC_10191-647/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации