листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка АД Скопје за периодот 01.01.- 30.09.2022 година


Неревидирани финансиски извештаи - Стопанска банка АД Скопје_01.01.- 30.09.2022.xls

Објавено на: 28.10.2022 14:31:29
Документ БР.: DOC_12298-54/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.