Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава 6 од правилата за котација, го објавуваме следниот финанисики извештај:

- Неревидиран биланс на успех  Јануари-Септември 2022


Сн Брокер 30.09 3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 08:10:28
Документ БР.: DOC_12298-57/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.