листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на ОИЛКО 01.01.-30.09.2022.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 08:21:14
Документ БР.: DOC_12298-58/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.