Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na Uspeh 01.01-30.09.2022 god.


9 Месечни известувања- ADMODA - природа на трошоци-30.09.2022год..xlsx

Објавено на: 31.10.2022 08:53:59
Документ БР.: DOC_12298-63/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.