Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2022


9 Месечни известувања 2022.xls

Објавено на: 31.10.2022 09:09:49
Документ БР.: DOC_12298-65/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.