Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Одлука од Акционерите на Цементарница УСЈЕ АД Скопје за одобрување зделка со заинтересирана страна 31.10.2022


Одлука за одобрување зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 31.10.2022 14:09:53
Документ БР.: DOC_26453-16/2022
Урнек: Зделка со заинтересирана страна