Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09..2022


3 и 9 Месечни известувања- Bilans na uspeh za period 0101-30092022.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 14:12:19
Документ БР.: DOC_12298-77/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.