Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2022 за Теал АД Тетово


01.01-30.09.2022 Природа на трошоци Teal..xls

Објавено на: 31.10.2022 14:18:25
Документ БР.: DOC_12298-82/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.