Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА-СКОПЈЕ неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.09/2022


berza 01.01-30.09-2022.xls

Објавено на: 31.10.2022 14:28:20
Документ БР.: DOC_12298-84/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.