листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2022


Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2022 .xlsx

Објавено на: 31.10.2022 15:04:55
Документ БР.: DOC_12298-88/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.