листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за резултатите за период 01,01,-30,09,2022


Образложение за остварените резултати Јануари-Септември 2022.doc

Објавено на: 31.10.2022 15:10:38
Документ БР.: DOC_10191-676/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации