Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидриан биланс на успех за период од 01 01 до 30 09 2022


Консолидирани неревидирани финансиски извештаи за период од 01 01 до 30 09 2022 .xlsx

Објавено на: 09.11.2022 08:36:47
Документ БР.: DOC_12298-100/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.