Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС  НА УСПЕХ  01.01.- 30.09.2022 ГОДИНА


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва 2022 год..xls

Објавено на: 09.11.2022 14:12:42
Документ БР.: DOC_12298-103/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.