листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Kонсолидиран Биланс на успех за период 01,01,-30,09,2022

 


Консолидиран Биланс на успех 30,09,2022.xls

Објавено на: 15.11.2022 14:16:23
Документ БР.: DOC_12298-108/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.