листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за резултатите за период 01,01,-30,09,2022

 


Образложение за остварените резултати Јануари-Септември 2022 - консолидација.doc

Објавено на: 15.11.2022 14:17:23
Документ БР.: DOC_10191-695/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации