Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2022 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2022 година.xls

Објавено на: 15.11.2022 15:00:23
Документ БР.: DOC_12298-111/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.