листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на Успех за период 01.01.- 30.09.


9M konsolidiran 01.01-30.09.2022.xls

Објавено на: 15.11.2022 14:52:16
Документ БР.: DOC_12298-110/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.