листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


Јавен повик.pdf

Објавено на: 21.11.2022 08:31:14
Документ БР.: DOC_10109-133/2022
Урнек: Јавен повик за собрание