листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука донесена на Собранието на акционери одржано на 21.11.2022 год.

 


Odluka.pdf

Објавено на: 21.11.2022 14:56:37
Документ БР.: DOC_12283-157/2022
Урнек: Други одлуки од собрание