листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


odluka so zainteresirana strana fructal nova 2022.docx

Објавено на: 22.11.2022 14:02:44
Документ БР.: DOC_13285-218/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери