листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Бизнис план за 2023 година - резиме


Бизнис план за 2023 година - резиме.pdf

Објавено на: 30.12.2022 09:00:24
Документ БР.: DOC_10191-712/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации