листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори:


Одлука за назначување лице овластено за контакт со инвеститори.PDF

Објавено на: 30.12.2022 09:15:32
Документ БР.: DOC_10191-714/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации