листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе објавува Календар на настани во 2023 год.


Календар на настани во 2023 год.docx

Објавено на: 23.01.2023 14:10:14
Документ БР.: DOC_10191-23/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации